10 סימנים לזה שאתם צריכים להתפטר מהעבודה

1. הקולגות עולים לכם על העצבים:
אנשים מעצבנים עלולים לפלוש לכם לסביבת העבודה. בואו נודה בזה – לא כל האנשים מסתדרים ביניהם, אבל עדיין, אנחנו זקוקים למידה מסוימת של הרמוניה ויחסים תקינים עם האנשים שעובדים איתנו. כשיש אנשים שממש מעצבנים אותנו, זה מסיח את דעתנו מהעבודה והפרודוקטיביות שלנו יורדת.

2. סביבת העבודה היא פשוט רעל:
כל עובד חווה עליות ומורדות בעבודה, אבל חוסר שביעות רצון תמידי בהחלט עלול להיות סימן לסביבת עבודה מדכאת, או אפילו לחברה בסכנה. סביבת עבודה גרועה נוטה להשתקף בתרבות הארגונית של כל העסק. האם אתם עובד בסביבה שלא נעימה לכם? המוראל שלכם תמיד נמוך? אתם מתלוננים לאורך יותר מדי זמן ברצף? אם כן, יכול להיות שיש בסביבת העבודה שלכם בעיות שפנג שווי במשרד פשוט לא יפתור.

3. אתם תשושים מנטאלית בסוף כל יום:
מתח יכול לגרום למוראל נמוך, ואדישות כלפי העבודה. בנוסף (וזה הכי גרוע) זה יכול לזלוג לחיים האישיים שלכם ולהשפיע על מצבכם הבריאותי. מעט אנשים היום מצליחים לא לקחת את העבודה איתם הביתה ומרבית האנשים מעידים שהעומס עליהם פשוט רב מדי. אז נכון שלפעמים צריך להקריב קצת, אבל אם הסוף לא נראה אף פעם באופק, עשו לעצמכם ולבריאות שלכם טובה ותתחילו לשפץ את קורות החיים.

4. הבוס שלכם הוא פשוט סיוט:
גם אם מישהו מוגדר כ"בוס" שלך, זה עדיין לא נותן לו אישור לעשות כל מה שהוא רוצה. אם הבוס שלכם גרוע, אז גם העבודה הכי טובה בעולם יכולה להפוך לגיהינום עלי אדמות. היחסים שלכם עם הממונים עליכם הם בעלי משקל גדול בסך הכול של ההרגשה שלכם בעבודה ובהצלחתכם. אם אתם עובדים עבור מישהו שתמיד נעדר, לא נגיש, מרוכז בעצמו, לא אמין ועוד כהנה תכונות לא חיוביות, זה הזמן לחפש ממונה טוב יותר והזדמנות טובה יותר

5. אתם בודקים את השעה..כל 10 דקות:
גם אם אתם לא אוהבים את העבודה שלכם, זה אפילו גרוע יותר כשאתם משועממים. יש גבול למספר הסרטונים שאפשר לראות באינטרנט. אם אתם לא מרגישים מאותגרים, זה סימן שאתם צריכים תחומי אחריות חדשים או לשנות תפקיד.

המגזין
עוד באתר

דילוג לתוכן