טיפים עדכניים לתאילנד

שער הבהאט: 100$ שווים 4078 בהאט.

טיסה בנגקוק סמוי 3400 בהאט (יש 2 טיסות מוזלות ביום 2000 בהאט ב 06.00 וב 22.00). לסמוי רק אייר בנגקוק טסה , ולפני הטיסה יש כיבוד חופשי ואינטרנט חופשי.
בסמוי ישנו ב בcucunat מול הפיצה האט בצ`אוונאג ביצ` 900 בהאט לחדר ל 3.

מעבורת לקו פנגן 120 בהאט (יוצאת מחוף ביג בודהה).

בקופנגן ישנו בהיל סייד 1200 בהאט חדר חדש ל 3 איש.

הפול מון… הייתי 4 ימים לפני הפול מון בקופנגן , וכל ערב יש שם מסיבות.. ההבדל היחיד בין הפול מון לימים שלפני …כמות האנשים.
ככה שזה (לדעתי ) לא כז ביג דיל , אני חושב שקוסמוי עדיפה על פנגן , ואפשר אם רוצים.. לקחת מעבורת ביום של הפול מון לקופנגן.
(תמיד יש מקום במעבורת למרות שיפחידו אותכם ויגידו שאין מקום ויש להגיע כמה ימים קודם, בול שיט , סתם הלכו לי יומיים בגלל השטות הזו.)

בקוסמוי ,לקנות משקפי שמש ב 100 בהט , ולא לחכות לבנגקוק , כי בקוסמוי יש מבחר מלא , ובבנגקוק הכל זבל אז לא לחכות עם משקפי שמש לבגקוק.
לקנות 5 6 זוגות.. שוה בשביל 10 שח שיהיה בבית.

ארוחות לא רעות יש ב"בית חבד" לא להתקרב ל"צבר" !!! אוכל על הפנים !! ושירות חרא , חשבנו שרק אנחנו נתקלנו בזה , אבל כשהגענו לקשר הישראלי , נתקלנו בעוד חברה שסיפרו לנו אותו דבר !!!
ארוחת בוקר באכסניה בקופנגן 150 בהט.
ארוחת בוקר בבנגקוק 70 בהאט.

טיסות הזמנו תמיד ברגע האחרון בשדה , ולא הייתה בעיה טסנטו גם עם בנגקוק איי, גם עם אסיה וגם עם ואן טו גו. כולם בסדר.
צאנג מאי.

טיסה לצאנג מאי 1600 בהאט.

הטראק של טנה– כולכם תקראו כאן המלצות על הטראק של טאנא.
אני עשיתי לפי 15 שנה את הטראק הזה עם טאנא ואז זה היה שונה לגמרי.
ישנו בתוך בקתות , בבתי המקומים בכפרים , את האוכל בישלנו יחד עם המדריכים מפרודוקטים שהם קנו , היה הרבה יותר אוטנטיות.
היום הטיול נהפך ל"מסע קניות וצילומים"
ג`יפים 4*4 ממוזגים… נוסעים ממקום למקום כדי לעזותר בעוד "שוק" או "כפר" כדי לקנות ולקנות.
לטעמי המתנות ארוכות מידי ומיותרות , ויותר מידי בזבוזי זמן , ככשאלנו מתי יסתיים הטראק , כדי לקחת טיסה חזרה אמרו מגיעים ב 22.00 ולא תספיקו לטיסה .
(כנראה עוד טריק להרוויח עוד לילה בגסט האוז) , בפועל ב 8.30 היינו בשדה והספקנו לטוס בלילה לבנגקוק. (לזכות הטנא יאמר שהוא לקח אותנו מהנקודה האחרונה בטראק לשדה .)
בטראק עצמו… אחד הישראלים החליט להוציא לנהג שלנו "אצבע משולשת " מהחלון, מה שהרתיח אותו מאוד ,והפך אותנו לשותפים של חצי שעה נסיעה מטורפת בשטח וניסיונות עקיפה שלא נרגעו עד שהוא הצליח לעקוף.
בנס לא נפלנו לתהום או עשינו תאוה (לנהג קוראים דין).
לא חוויה נעימה במיוחד.

מזג האוויר … קלאסי !! לא חם מידי ולא לח מידי (למעט יום אחד גשום בקוסמוי).ביציאה מבנגקוק לארץ אחרת צריך לשלם מס יציאה של 500 בהט. לא לשכוח להשאיר בכיס 500 בהט לעזיבה.

בבנגקוק יש שוק שנקרא בובי מרקט BOBEE שוק סיטונאי הבגדים (משהו כמו דרך יפו תא שלנו) מחירים זולים יותר מכל מקום… אבל בהרבה מקומות צריך לקות כמות מינימום כדי לקבל מחיר טוב (בין 6 ל12 יחידות לפריט).מחשבים חלקי מחשב ואביזרים קונים ב "פאנטיפ פלאזה" גן עדן לאוהבי חומרה , 7 קומות של מחשבים וחלקיהם , זה המקום ממנו קונים חנויות המחשב את החלקים ויש שם הכל.
המחירים זולים יותר מהארץ . הארד דיסק 80 GB 250 שח. מסך 15 דק 800 ש"ח.
השאלה היא רק אם שווה לחסוך 100 שח על דיסק קשיח ולוותר על 3 שנים אחריות שמקבלים בארץ.טוק טוק או מונית ? אני העדפתי תמיד מונית (להתעקש על מונה). עדיף מזגן מאשר פיח.
מסאג'….. לא לפספס !!! 250 בהאט לשעה של עיסוי מקצועי בשמן לכל הגוף…
מחייה מתים ממש. רצוי לעשות בסוף כל יום של שוטטות או באמצע , כדח להזרים דם חדש לגוף!


המגזין
עוד באתר

דילוג לתוכן