איך להפסיק לעשן?

גמילה מעישון נחשבת למשימה קשה ביותר.
רובם המוחלט של המעשנים רוצים להגמל, ואף ניסו מספר פעמים להפסיק לעשן ללא הצלחה.

איך אני הפסקתי לעשן?

איך מסיימים כבר עם הפגיעה הקשה בבריאות, הסרחון ובזבוז הכסף אחת ולתמיד?
נתחיל לספר לכם את הסיפור..רונן, חבר טוב, התקשר אליי לפני חודשיים וסיפר לי שקרא ב"Ynet" על איזו סיגריה אלקטרונית שאמורה לעזור לגמילה מעישון, ולא מכילה ניקוטין וחומרים כימיים – ואפילו מוציאה עשן.
הוא אמר לי שהוא רוצה לנסות אותה, ושכדאי לחשוב שאולי ביחד כדאי לנסות את זה ולהפסיק לעשן.אני הגבתי לרונן באדישות, כי אני מכיר כבר את היציאות שלו, אבל בכל זאת קבענו להפגש למחרת.
כל חודש הוא מנסה להפסיק לעשן בדרך מסוימת או בשיטה חדשנית, ועד היום הוא לא הצליח.
והפעם בכלל הוא נסחף לגמרי, כל הסיפור עם הסיגריה האלקטרונית הזאת נשמע כאילו נלקח מאיזה סיפור של חיזרים ומדע בדיוני.לא, אל תתטעו, זה שלא שאני איזה סיפור הצלחה גדול בגמילה מעישון.
ניסיתי כבר בערך עשר פעמים להגמל, וכל פעם זה נגמר אחרי יומיים – שלושה שהקופסת סיגריות מנצחת אותי במלחמה הפסיכולוגית הזאת.
דווקא פעם אחת באמת הלך לי לא רע, הצלחתי להגמל מסיגריות לחודש! אבל אז כמובן ששוב פעם חזרתי לעשן.נחזור לנושא.
רונן התקשר אליי שוב פעם למחרת והזמין אותי אליו.
נכנסנו לאתר של טאקו שמוכר את הסיגריות האלקרוניות, ראינו שהם מציעים למכור סיגריה אלקטרונית שמחקה בדיוק את ההרגשה של עישון סיגריה רגילה, ושהיא לא מכילה חומרים לא בריאים.
התרשמנו והחלטנו בהחלטה אמיצה ומשותפת ללכת על זה ולרכוש שתי סיגריות אלקטרוניות.תוך שבוע הסיגריות הגיעו אלינו בדואר רשום.פתחנו את האריזה, חיברנו את הסיגריה האלקטרונית למטען ומשם ישירות לשקע החשמל.
חיכינו חצי שעה לסיום הטעינה, חיברתי את הפילטר של הסיגריה האלקטרונית שלי והתחלתי לעשן.הופתעתי לגמרי מהתוצאות!
הסיגריה האלקטרונית באמת חיקתה בצורה כמעט מושלמת את הסיגריה האמיתית, היא הוציאה עשן שמורכב ממים ותופסת לא מזיקה, והרגשתי שאני באמת מעשן סיגריה אמיתית.
המשכתי לעשן אותה יום-יום בחודשים האחרונים, אני יכול לעשן אותה במקומות ציבוריים, בבית, בעבודה – בכל מקום שאני רק רוצה.
זהו, אני כבר לא צריך לקום כל בוקר ולהשתעל כמו משוגע, אני לא צריך לבזבז מאות שקלים, ואני גם לא צריך להריח כמו מאפרה.הסיגריה האלקטרונית באמת עשתה לי שינוי מהותי בזכות הפתרון לאחת הבעיות המהותיות בחיים שלי – עישון הסיגריות.
אני באמת ממליץ לכולכם לרכוש את הסיגריה האלקטרונית, ולהתחיל לחיות חיים בריאים עם ריאות נקיות.

המגזין
עוד באתר

דילוג לתוכן